Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Fathom E+ 2 Pro

€ 3.499

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Rij met power en controle over ruwe wegen, zandpaden of singletracks. Deze nieuwe offroad e-bike helpt je op een compleet nieuwe manier om heuvels en uitdagend terrein te overwinnen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Geïntegreerd ontwerp:

De 625 Wh EnergyPak accu is geïntegreerd in de onderbuis en de RideControl ONE bedieningsunit is eenvoudig te bedienen.

Instelbare kracht:

SyncDrive Pro motortechnologie biedt 360% instelbaar vermogen waarmee je jouw e-bike exact kunt aanpassen aan jouw manier van rijden.

Snel reagerende hardtail-handling:

Frame is ontwikkeld en geschikt voor een 130 mm geveerde voorvork voor soepele off-road controle.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak Smart 625 / SyncDrive Pro

  • Actieradius
  • Zwaar: 60 KM 37 miles
  • Goed: 120 KM 74 miles
  • Ideaal: 190 KM 118 miles
Specificaties
  • Motor
    SyncDrive Pro, 80Nm, powered by Yamaha
  • Bedieningsunit
    RideControl Dash, full color LCD screen
  • Display
    RideControl Dash, full color LCD screen
  • Accu
    EnergyPak Smart Integrated 625Wh
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Gunmetal Black
  • Frame
    ALUXX Aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" head tube, 148x12mm Thru-Axle, integrated KS18 kickstand mount
  • Voorvork
    SR Suntour XCR 34 Boost Air LOR, 130mm travel, Tapered 1½ - 1⅛" steerer, lockout
  • Demper
    -
  • Stuur
    Giant Connect TR Riser 31.8x780mm
  • Grips
    Giant Tactal Lock-On
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Zadel
    Giant Sport
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Deore LinkGlide
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    Shimano Deore, 10-speed, LinkGlide, Shadow+
  • Remmen
    Tektro HD-M275, hydraulic disc, 180mm [F/R]
  • Remhendels
    Tektro HD-M275
  • Cassette
    Shimano Deore LinkGlide CS-M5130-10, 11-43T, 10-speed
  • Ketting
    Shimano, CN-LG500, 9/10/11speed for LinkGlide
  • Crankset
    Praxis Wavetm 36T Cold Forged 4130 premium steel Praxis e-Cadet+ custom forged crankarm set
  • Bottom Bracket
    -
  • Velgen
    Giant AM 29", Tubeless ready, 30mm inner width
  • Naven
    Shimano MT410 Boost, Center-Lock, [F] 110x15 [R] 148x12mm Micro-Spline Drive Body Thru-axle
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Maxxis Minion DHF 29X2.5" 60TPI Foldable, TLR EXO [F] Maxxis Aggressor 29X2.5" 60TPI Foldable TLR EXO [R]
  • Extra's
    EnergyPak 4A smart charger, EnergyPak Plus range extender compatible
  • Verlichting
    -
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)40515,945517,950519,953521,1
BZitbuis hoek (degrees)76,0°76,0°76,0°76,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57522,660023,662524,665025,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1054,11154,51254,91355,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)66,0°66,0°66,0°66,0°
FVork Sprong (mm) (inch)512512512512
GNaloop (mm) (inch)108,54,3108,54,3108,54,3108,54,3
HWielbasis (mm) (inch)120447,4123148,5125849,5128550,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)61624,362524,66352564425,4
LReach (mm) (inch)42116,644417,546718,449019,3
MStand Over Height (mm) (inch)75829,87623079431,381632,1
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)502602,4602,4702,8
PCranklengte (mm) (inch)1606,31656,51656,51706,7
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

Hybrid Cycling Technology
Tubeless Systeem
SyncDrive Pro
PedalPlus 6-Sensor Technologie
Energypak
RideControl Dash
ALUXX Aluminum Technology

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.